بفرمان

عکس‌گرفتن از خودرو

بسته به این‌که کاربرد عکس چیست، اصول متفاوتی در گرفتن عکس لازم است رعایت شود. در این جا موارد مختلفی که کاربران «بفرمان» نیاز به عکس از خودرو خواهند داشت و مواردی که برای هر یک لازم است رعایت کنند توضیح داده شده است

عکس‌گرفتن زمان تصادف

گرفتن عکس از صحنه تصادف، علاوه بر کمک به پلیس برای پیگیری‌های بعدی و تعیین مقصر می‌تواند مفید باشد

عکس‌گرفتن هنگام استرداد خودرو

با ثبت عکس‌های باکیفیت و اصولی از خودرو هنگام استرداد آن، بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلاتی که ممکن است بعدا به‌وجود آید به راحتی رفع خواهد شد. موارد ذکر شده در این بخش را با دقت اجرا نمایید.

عکس‌گرفتن هنگام تحویل خودرو

با ثبت عکس‌های باکیفیت و اصولی از خودرو هنگام تحویل آن، بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلاتی که ممکن است بعدا به‌وجود آید به راحتی رفع خواهد شد. موارد ذکر شده در این بخش را با دقت اجرا نمایید.

عکس‌گرفتن برای ثبت‌نام خودرو

عکس‌های باکیفیتی که از زاویه درست و با نور کافی گرفته شده باشد از اصلی‌ترین عوامل دیده شدن خودرو و جذب مشتری است لذا به موارد ذکر شده در این بخش برای ثبت عکس‌های جذاب دقت نمایید.

نحوه گرفتن عکس هنگام استرداد خودرو

 • زوایا (حداقل ۱۹ عکس)
  – جلو، عقب، چپ و راست: هر زاویه یک عکس
  – سه رخ عقب-طرفین: هر طرف یک عکس به طوری که تمام خودرو داخل کادر باشد و پلاک و سقف خودرو نیز مشخص باشد.
  – سه رخ جلو-طرفین: هر طرف یک عکس به طوری که تمام خودرو داخل کادر باشد و پلاک و سقف خودرو مشخص باشد.
  – صندوق عقب: یک عکس به طوری که تمام محتویات صندوق و وضعیت سلامت و عاج تایر زاپاس مشخص باشد (در صورت لزوم بیشتر از یک عکس بگیرید)
  – داشبورد: یک عکس روی صندلی عقب بنشینید و از شیشه جلو و داشبورد و دنده عکس بگیرید.
  – صفحه کیلومترشمار: سوییچ خودرو را روشن کنید و از پشت فرمان به طوری که کل صفحه نمایش مشخص باشد.
  – درب و صندلی: فلش دوربین را روشن کنید و مجموعا ۸ عکس بگیرید. هر در را جداگانه باز کنید و یک عکس از تودوزی درب و یک عکس از صندلی کنار درب بگیرید به طوری که کفپوش نیز در عکس باشد.
  در صورتی که خودرو خط و خشی دارد که به خاطر نور مشخص نیست یا بیم آن دارید که جزییات آن در زوایای گفته شده مشخص نباشد، از نزدیک از چند زاویه از آسیب وارده عکس بگیرید.


  شرایط
  – لازم است عکس‌ها دارای کیفیت بالایی باشند پس کیفیت دوربین گوشی خود را در بالاترین کیفیت قرار دهید.
  – در صورتی که خودرو کارواش نداشت، یا نور محیطی اندک بود و جزئیات در عکس مشخص نبود، پس از تمیز کردن خودرو، یا در نور بیشتر نیز خودرو را چک کنید و در صورت پیدا کردن خسارت مراتب را با اپراتور در میان بگذارید.
  – قبل از گرفتن عکس از فرد مسترد کننده خودرو بپرسید که آیا حادثه یا تصادفی داشته است یا نه. در صورتی که جواب وی مثبت بود از محل آن چند عکس با زوایای مختلف بگیرید و مراتب را به اپراتور اطلاع دهید.
  – در صورتی که آسیبی به خودرو وارد شده است از نزدیک چند عکس از زوایای مختلف از آن بگیرید.
  – در صورتی که آسیبی به خودرو وارد شده است، ولی مطمئن نیستید قدیمی است یا خیر، و از عکس‌های قبلی نیز نمی‌توانید اطمینان حاصل کنید، مراتب را به اپراتور اطلاع دهید
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو