بفرمان

درباره "بفرمان" بیشتر بدونیم...

“بفرمان” یه اپلیکیشنه، که توی این اپلیکیشن شما می تونید ۲ تا نقش داشته باشید. یا به عنوان صاحب خودرو، ماشین اجاره میدین! یا اینکه از طریق اپلیکیشن بفرمان، خودرو اجاره می کنید! 

جذابیت اجاره خودرو از بفرمان اینه که شما با توجه به بودجه ای که دارید می تونید ماشین مورد پسندتون رو پیدا کنید و به عنوان مالک خودرو هم می تونید هر ماشینی که دارید اجاره بدید. هیچ محدودیتی وجود نداره 😍

شما حتی می تونید پراید خودتون رو اجاره بدید و ازش درآمد کسب کنید. مطمئن باشید توی اپلیکیشن ما برای هر ماشینی که دارید مشتری پیدا میشه 

اطلاعات تماس

برای ارتباط بیشتر با تیم ما، کافیه که این فرم رو پر کنی

فرم تماس

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو