بفرمان

چرا باید خودرو اجاره کنیم؟​

هر محله، یک ایستگاه

برای همه ما اتفاق افتاده که در برخی شرایط خاص، نیاز ضروری به استفاده از خودرو داشته باشیم. ممکن است در این شرایط  به هر دلیلی همچون خرابی، امکان استفاده از خودرو شخصی را نداشته؛ یا به دلیل سفر به شهری دیگر با وسایل نقلیه عمومی اصلا خودروی خود را در اختیار نداشته باشیم. در این شرایط یکی از گزینه های پیش رو اجاره کردن خودرو است. یکی از مزیت های خودروی اجاره ای این است که با آن می توانید هم سفرهای درون شهری و هم برون شهری داشته باشید. شرایط اجاره خودرو در مقایسه با سفر و رفت و آمد با تاکسی اینترنتی بسیار آسان تر و مقرون به صرفه تر است. علاوه بر این، استفاده از خودروی اجاره ای مزایای دیگری نیز دارد که در اینجا به آن می پردازیم.

امکان کسب تجربه های متفاوت در اجاره خودرو

علاوه بر دلیل اصلی اجاره خودرو که همان امکان انجام کارهای ضروری با خودرو و با سرعت بیشتر است، اجاره ماشین مزایای دیگری دارد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

۱

حس رانندگی با آخرین مدل های خودرو

یکی از مزایای ویژه اجاره خودرو امکان کسب تجربه رانندگی با خودروهای مختلف است. امروزه با توجه به تورم و افزایش قابل توجه قیمت خودروها، ممکن است همه ما قادر به خرید خوردوهای لوکس نباشیم. اگر جزء افرادی هستید که به رانندگی کردن با خودروهای لوکس علاقه دارید، می توانید انواع خودروهای لوکس و مطابق سلیقه خود را اجاره نمایید. خودروهای لوکس و جدید آپشن هایی دارند که تجربه رانندگی با آن ها برای همه لذت بخش خواهد بود.

اجاره خودروی مدل سال

خوشبختانه هر ساله شاهد تولید خودروهای مختلف، با آپشن های منحصر به فرد، ویژگی های مطلوب و حتی ظاهرهای متفاوت هستیم. قیمت برخی از این خودروها حتی در مقایسه با سال قبل افزایش چشمگیری داشته است. به همین دلیل ممکن است بودجه همه ما برای خرید این خودروهای مدل سال کافی نباشد. اما با اجاره خودروی مدل سال با قیمت مقرون به صرفه و شرایط آسان می توانید رانندگی با خودروهای جدید را نیز تجربه کنید. علاوه بر این، ممکن است در برخی از شهرها و مناطق مختلف از جمله کیش امکان همراه داشتن خودروی شخصی خود را نداشته باشید. در این شرایط نیز می توانید خودروهای مدل سال را مطابق با نیاز و ظرفیت نفرات اجاره نمایید.

۲

۳

لذت داشتن یک ماشین عروس لوکس

بدیهی است که یکی از مهم ترین شب های زندگی هر فرد، شب عروسی است. بسیاری افراد که حتی خودروی شخصی دارند، ترجیح می دهند در شب عروسی از یک خودروی لوکس به عنوان ماشین عروس استفاده کنند. به همین منظور می توانید خودروی مورد علاقه خود را برای شب عروسی اجاره نمایید.

پذیرایی از مهمانان مهم

چگونگی استقبال و پذیرایی از مهمانان مهم و چهره های ویژه در مهمانی های خاص از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مثال یکی از تشریفاتی که برای برگزاری جلسات مهم کاری، خواستگاری، و یا مهمانی های لوکس و مهم، برای عده ای در اولویت قرار دارد، بهره گیری از خودروهای جدید و لوکس برای رفت و آمد مهمانان است. بنابراین برای نیل به این هدف و دستیابی به خودرو های لوکس و مدل بالا ، اجاره این خودرو ها برای یک بازه زمانی مشخص بسیار اقتصادی تر است. سامانه بفرمان امکان اجاره مقرون به صرفه این مدل خودرو ها را فراهم آورده است.

۴

استفاده از خودروهای با ظرفیت بالاتر

علاوه بر موارد ذکر شده در پاراگراف بالا برای اجاره خودرو، دلایل دیگری نیز وجود دارد که می تواند برای اجاره خودرو توسط افراد مثمر ثمر واقع شود. برای مثال ممکن است شرایط دیگری رخ دهد که بخواهید از خودروهای اقتصادی و با قیمت مقرون به صرفه استفاده کنید. برای مثال برخی از خودروها دارای تعداد ظرفیت بیشتری است و برای سفرهای خانوادگی و خانوارهایی که تعداد فرزندان بیشتری دارند، مناسب است. با اجاره این خودروهای اکونومی می توانید متناسب با تعداد نفرات و حتی برای اردوهایی با جمعیت نسبتا زیاد، خودروی مورد نظرتان را اجاره کنید. یکی از دلایل مهم اجاره خودرو با ظرفیت بیشتر این است که می توانید برای جابه جایی و حمل و نقل بار در چندین روز متوالی به جای پرداخت هزینه های زیاد، یک خودروی مناسب برای باربری اجاره نمایید. این کار تاثیر زیادی در کاهش هزینه های روزانه رفت و آمد و حمل و نقل شما دارد.

تست نهایی رانندگی قبل از خرید خودرو

در برخی موارد ممکن است برای خرید یک خودرو مردد باشید. برای مثال ممکن است قبل از خرید قصد تست کردن خودرو، راحتی رانندگی، بررسی میزان ظرفیت ماشین، و آپشن های مختلف آن را داشته باشید. بدیهی است که امروزه قیمت خودروها افزایش زیادی داشته باشد. ممکن است پس از خرید از آپشن ها و ویژگی های آن رضایت نداشته یا مطابق سلیقه و نیاز شما نباشد. در چنین شرایطی نیز می توانید خودرویی با شرایط و ویژگی هایی مشابه خودرو مورد نظر برای خرید اجاره کنید و رانندگی با آن را تجربه کنید و در صورت تایید از هر لحاظ، خودروی مد نظر را خریداری کنید یا این که نظر خود را تغییر دهید.

خرابی خودرو شخصی شما به مدت طولانی

بروز خرابی به دلیل  تصادف یا نقص فنی و نیاز به سرویس و تعمیر خودرو  از شایع ترین دلایلی است که ممکن است چند روز ماشین نداشته باشید. در این شرایط و در مدت زمانی که خودروی شخصی خود را در اختیار ندارید می توانید برای انجام کارهای روزمره و مورد نظرتان ماشین اجاره کنید.

امکان رانندگی با خودروهای مختلف

تجربه کردن رانندگی با خودروهای مختلف یکی از دلایلی است که باعث ترغیب شدن افراد برای اجاره خودرو می شود. اگر توان خرید یا تعویض های پی در پی خودروهای مورد علاقه تان را ندارید، می توانید با اجاره خودرو با خودروهای مورد نظر خود رانندگی کنید.

جمع بندی

 در مورد رایج ترین دلایلی که ممکن است افراد به اجاره خودرو نیاز داشته باشند، صحبت کردیم. خوشبختانه با توجه به تاریخچه اجاره خودرو که سال هاست بین مردم رواج پیدا کرده، کم تر کسی را می توان نام برد که از این مزیت بی خبر باشد. با اجاره خودرو از طریق اپلیکیشن اجاره ماشین بفرمان می توانید خودروی متناسب با نیاز یا بودجه خود را با شرایط آسان و قیمت های مقرون به صرفه اجاره نمایید. این سامانه امکان اجاره کردن خودروهای مختلف در سراسر ایران را فراهم کرده است.

مزایای کار با بفرمان

بیمه با اقساط ۱۲ ماهه

سرعت ثبت

امنیت خودرو

درآمد زایی

اعتبارسنجی مشتریان

نظارت بر سلامت خودرو

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو