بفرمان

هر خودرو؛ یک کارآفرین

سامانه اجاره خودرو بفرمان با شعار “هر محله یک ایستگاه”، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این پلتفرم هر کجای ایران که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همینطور می توانید خودرو اجاره کنید. این قابلیت سبب شده است که بدون متمرکز شدن روی یک مکان یا دفتر خاص،  در محله ها و شهرهای مختلف بتوانید خودروی خود را اجاره دهید. اجاره دادن خودرو مزایای مختلفی برای مالک خودرو دارد که در ادامه با این مزایا آشنا خواهید شد.

چرا خودروی خود را اجاره دهم؟

امنیت بالا

با اعتبارسنجی و فیلتر مشتریان و نصب جی‌پی‌اس روی خودروی شما، با اطمینان خودروی خود را اجاره می‌دهید. نرخ بروز مشکل ۰/۱٪ و نرخ مشکلات حل نشده صفر است

حداقل زمان/بیشترین درآمد

اجاره خودرو در مقایسه با کار روی خودرو درآمد نسبتا یکسانی دارد ولی زمان کمی نیاز خواهد داشت. با صرف پانزده دقیقه برای تحویل خودرو و پانزده دقیقه استرداد درآمد یکسانی در روز خواهید داشت

استهلاک کمتر/درآمد بیشتر

به طور متوسط اجاره خودرو در مقایسه با مسافرکشی با خودرو استهلاک کمتری خواهد داشت.
متوسط کیلومترطی‌شده‌درروز در اجاره خودرو کمتر ۲۰۰ کیلومتر در روز است

۱

  • تورم بالا در قیمت خودرو و هزینه های نگه داری و تعمیرات

تورم و نوسان قیمت خودرو در طی سال های اخیر به گونه ای بوده که خرید خودرو برای قشر وسیعی از مردم دشوار شده است. همچنین در پیرو آن هزینه تعمیرات جانبی و نگه داری خودرو نیز روبه افزایش است. اما در صورتی که مالک خودرو در شرایط استاندارد و تحت نظارت خودروی خود را اجاره دهد، حدود ۳۰ درصد از کل درآمد اجاره خودرو در صورتی که صحیح و به جا خرج شود، سلامت خودرو حفظ می شود. علاوه بر این، هزینه های خودرو نیز رفع شده و از درآمد باقی مانده به عنوان کمک خرج زندگی می توان استفاده کرد.

  • هزینه های زیاد نگهداری از خودرو

به طور کلی همه ما به طور متوسط فقط روزی ۲ ساعت از خودرو استفاده می کنیم. اما در هر صورت هزینه های ناشی از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، هزینه استهلاک، تعویض لاستیک، سرویس کردن خودرو و … بالا و قابل توجه است. همچنین لازم است لاستیک خودرو پس از سه سال استفاده و حتی فارغ از میزان کیلومتر طی شده، تعویض شود.

۲

۳

  • آسیب و استهلاک خودرو

برخی افراد به عنوان کمک خرج زندگی، کار کردن به صورت تاکسی گردشی یا اینترنتی را انتخاب می کنند. چون این احساس ایجاد می شود که کنترل کردن خودرو و اوضاع در دست مالک خودرو است. در صورتی که از نظر بررسی های انجام شده آمار نشان می دهد که هزینه و آسیب های وارد شده به خودرو در زمان اجاره خودرو یک دهم و حتی کم تر از آسیب و استهلاک خودرو زمان کار کردن روی آن است.

  • کسب درآمد با اجاره خودرو به جای مسافرکشی

آیا راهی وجود دارد که از ساعات بیکاری خودرو کسب درآمد کنیم به طوری که هزینه استهلاک و بیمه را پوشش دهد و درآمد قابل قبولی نیز به همراه آورد؟ با مقایسه «اجاره خودرو» و «مسافرکشی با خودرو» به این سوال پاسخ می دهیم. 

برخی افراد به عنوان کمک خرج زندگی، کار کردن به صورت تاکسی گردشی یا اینترنتی را انتخاب می کنند. چون این احساس ایجاد می شود که کنترل کردن خودرو و اوضاع در دست مالک خودرو است. در صورتی که از نظر بررسی های انجام شده آمار نشان می دهد که هزینه و آسیب های وارد شده به خودرو در زمان اجاره خودرو یک دهم و حتی کم تر از آسیب و استهلاک خودرو زمان کار کردن روی آن است.

در مسافرکشی فرد تمام وقت لازم است روی خودرو کار کند درصورتی که در اجاره خودرو به طور متوسط کمتر از ده دقیقه زمان لازم است

۴

۵

  • مزیت اجاره دادن خودرو نسبت به کار در تاکسی های اینترنتی

برخی افراد با خودروی خود در تاکسی‌های اینترنتی فعالیت دارند،  حال آن‌که در اجاره خودرو متوسط کیلومتر طی شده در روز کمتر از ۲۰۰ کیلومتر است، و با استفاده از تکنولوژی‌هایی از قبیل جی‌پی‌اس هوشمند و شبکه‌های اجتماعی می‌توان کنترل صحیحی روی نحوه استفاده داشت و لذا از درآمد حاصل و با حمایت «بفرمان» پس از ۲۰۰،۰۰۰ کیلومتر اجاره در «بفرمان» فرد می‌تواند صاحب خودروی جدید شود. 

مزایای کار با بفرمان

بیمه با اقساط ۱۰ ماهه

سرعت ثبت

امنیت خودرو

درآمد زایی

اعتبارسنجی مشتریان

نظارت بر سلامت خودرو

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو