بفرمان

با «بفرمان» ماشینتون رو اجاره بدین و کسب درآمد کنید

می‌دونستین ماشین‌ها چقدر در روز بیکارن و شما می‌تونید از این زمان‌های بیکاری ماشینتون کسب درآمد کنید؟

بفرمان تنها سیستم اشتراک خودرو به‌صورت اجاره‌ای

در «بفرمان» شما به‌راحتی و باامنیت کامل می‌تونید ماشینتون رو اجاره بدین و نسبت به ارزش ماشینتون کسب درآمد داشته باشید. ما برای امنیت روی ماشینتون ردیاب نصب می‌کنیم و مهمتر از همه بیمه بدنه اقساطی براتون تهیه می‌:نیم که شما می‌تونید با کارکرد خود ماشینتون در بفرمان، اقساطش رو پرداخت کنید.

در همکاری با "بفرمان" چه چیزهایی را بدست می آورید

استهلاک کمتر/درآمد

به طور متوسط، اجاره خودرو در مقایسه با مسافرکشی استهلاک کمتری خواهد داشت. متوسط کیلومتر طی شده در روز در اجاره خودرو کمتر از ۲۰۰ کیلومتر در روز است.

کمترین زمان/درآمد بیشتر

اجاره خودرو در مقایسه با کار روی خودرو، برای خودروهای اکونومی، درآمد نسبتا یکسانی دارد ولی زمان بسیار کمی نیاز خواهد داشت. خودروهای گران‌تر درآمد به مراتب بیشتری نیز خواهند داشت.

امنیت بالای سیستم

با اعتبارسنجی دقیق مشتریان و نصب ردیاب روی خودروی شما، با اطمینان خودرویتان را اجاره دهید. نرخ بروز مشکل در سیستم ما ۰/۱٪ و نرخ مشکلات حل نشده صفر است.

بیمه بدنه با اقساط ۱۲ماهه

تامین امنیت اولویت اول ماست، ولی مشکل ممکن است پیش بیاید، به‌همین دلیل داشتن بیمه بدنه ضروری است. جهت راحتی شما، بیمه بدنه قسطی برای شما تهیه میشه، که از درآمد ماشین می تونید پرداختش کنید.

سوالات اجاره دهنده ها

هرچند سرقت ماشین توسط مشتری اتفاق نادری است، ولی در صورت سرقت خودرو، کل مبلغ خسارت منهای فرانشیز توسط بیمه بدنه که هنگام ثبت نام به صورت قسطی خریداری کرده اید، پرداخت می شود و مبلغ فرانشیز هم توسط فرد خاطی پرداخت خواهد شد. پیگیری حقوقی لازم باهماهنگی با صاحب خودرو توسط تیم حقوقی «بفرمان» انجام خواهد شد.
بفرمان قابلیت ثبت نامحدود خودرو را به شما می‌دهد.
روند ثبت نام خودرو، ساده ولی هر مرحله آن مهم و ضروری است. ابتدا اپلیکیشن «بفرمان» را نصب کنید، سپس با شماره همراهی که متعلق به خود شماست وارد شوید. به بخش «پروفایل کاربری» رفته و اطلاعات مربوطه را تکمیل نمایید و سپس به بخش «خودروهای من» بروید و خودروی خویش را ثبت نام کنید. ضروری است که اطلاعات کامل و درست وارد نمایید. پس از بررسی، خودروی شما در «جستجوی همه خودروها»، نمایش داده خواهد شد؛ حال زمانی‌که درخواست رزروی برای خودروی شما ثبت شود، آن درخواست و شخص درخواست دهنده توسط بفرمان بررسی و درصورت تایید صلاحیت، رزرو به شما اطلاع داده می شود تا در صورت تمایل خودروی خود را اجاره دهید.
اعتماد کردن سخت است، ولی با رعایت اصولی که شرکت‌های بزرگ اجاره خودرو رعایت می‌کنند، دیگر نگران اعتماد کردن نخواهید بود. اولین قدم ما این است که روی همه خودروهای در حال اجاره جی پی اس نصب می کنیم؛ این جی پی اس ها به صورت موقت برای هر اجاره نصب می شوند که صاحبان خودرو پس از اولین اجاره می توانند با فعال بودن بیش از چهل روز، درخواست جی پی اس ثابت داشته باشند یا با پرداخت قسطی هزینه آن و پرداخت شارژ ماهانه، شخصا و برای همیشه از خدمات ردیاب بهره مند شوند. قدم دوم ما این است که فقط به متقاضیانی تاییدیه اجاره خودرو می دهیم که از نظر شغلی و محل سکونت و گردش مالی سطح قابل قبولی از اعتبارات را داشته باشند و یک سند ضمانتی از قبیل چک یا سفته یا حتی پول نقد به عنوان ضمانت استرداد خودرو از این مشتری معتبر دریافت و در اختیار صاحب خودرو قرار داده می شود تا زمانی که خودرو صحیح و سالم مسترد شود. قدم سوم امکان خرید قسطی بیمه بدنه برای همه خودروهای ناوگان است. با پرداخت قسطی در دوازده ماه، عملا صاحبان خودرو می توانند با پرداخت مبلغی کمتر از یک روز اجاره در ماه، خودروی خود را بیمه بدنه کنند. علاوه بر موارد بالا صاحبان خودرو با مشارکت در طرح «بیمه داخلی بفرمان» می توانند بخشی از خسارت و استهلاک که توسط بیمه یا شخص اجاره کننده پرداخت نشده را وصول نمایند. مورد آخر سیستم نظر دهی ماست که به مالک‌کمک میکند مشتری خوش قول رو از بد قول تشخیص دهد.
در صورت وقوع تصادف کلیه مسئولیت های این اتفاق غیر از افت ارزش خودرو بر عهده فرد خاطی است و برای تضمین این موضوع یک سند تجاری از مشتری نزد صاحب خودرو باقی می ماند تا هزینه تعمیرات و خواب خودرو طبق قراردادی که ابتدای اجاره فی مابین دو طرف بسته شده، جبران شود. در عین حال صاحب خودرو می تواند با خرید بیمه داخلی بفرمان هزینه هایی که توسط بیمه پوشش داده نمی شود یا طبق قرارداد به عهده اجاره کننده نیست را پوشش دهد. در صورت خرید بیمه داخلی بفرمان، تمام پیگیری ها از قبیل پیگیری وصول حق بیمه، از بیمه بدنه و شخص ثالث و دریافت خسارت از مشتری خاطی به عهده بفرمان خواهد بود.
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو