بفرمان

عکس‌گرفتن از خودرو

بسته به این‌که کاربرد عکس چیست، اصول متفاوتی در گرفتن عکس لازم است رعایت شود. در این جا موارد مختلفی که کاربران «بفرمان» نیاز به عکس از خودرو خواهند داشت و مواردی که برای هر یک لازم است رعایت کنند توضیح داده شده است

عکس‌گرفتن زمان تصادف

گرفتن عکس از صحنه تصادف، علاوه بر کمک به پلیس برای پیگیری‌های بعدی و تعیین مقصر می‌تواند مفید باشد

عکس‌گرفتن هنگام استرداد خودرو

با ثبت عکس‌های باکیفیت و اصولی از خودرو هنگام استرداد آن، بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلاتی که ممکن است بعدا به‌وجود آید به راحتی رفع خواهد شد. موارد ذکر شده در این بخش را با دقت اجرا نمایید.

عکس‌گرفتن هنگام تحویل خودرو

با ثبت عکس‌های باکیفیت و اصولی از خودرو هنگام تحویل آن، بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلاتی که ممکن است بعدا به‌وجود آید به راحتی رفع خواهد شد. موارد ذکر شده در این بخش را با دقت اجرا نمایید.

عکس‌گرفتن برای ثبت‌نام خودرو

عکس‌های باکیفیتی که از زاویه درست و با نور کافی گرفته شده باشد از اصلی‌ترین عوامل دیده شدن خودرو و جذب مشتری است لذا به موارد ذکر شده در این بخش برای ثبت عکس‌های جذاب دقت نمایید.

نحوه گرفتن عکس زمان تصادف خودرو

  • از صحنه تصادف باید عکس های متعددی از زوایای مختلف از صحنه گرفته شود.
  • یکی از دلائل اینکار این است که آثار وعلائمی مانند لکه های خون، آب یا آثار کشیدگی و خطوط ترمز سطحی که زود از بین میروند را از دست ندهد یا تغییری در آنها بوجود نیاید.
  • عکس بایداز زاویه ها و فاصله های مختلفی گرفته شود تا بتوان به راحتی وضوح ارتباط بین آثار وعلائم رامتوجه شد.
    عکسها باید بموازات سطح راه در موقعیت های مختلف ودر زاویه های درست نسبت به راه گرفته شود تا سوابق مستند و صحیحی از صحنه تصادف رابتوان ثبت کرد.
  • عکس ها باید شامل پلاک وسیله نقلیه،خسارات وارده به وسیله نقلیه ،وضعیت راه،خط کشی های راه، نواقص راه، موانع دید، وسایل کنترل ترافیک، زمین‌های مجاور راه، آثار وعلائم باقی مانده در سطح راه مانند خط ترمز و‌…باشد.
  • عکسها نباید فقط به منظور نشان دادن آثارموجود در صحنه گرفته شوند بلکه باید آثار و علائمی را نشان دهند که در نگاه اول مشهود نمی‌باشند و وجود ندارند مانند موانع دید.
  • عکسها باید بترتیب و پشت سرهم در راستای دید و چشم گرفته شود به گونه ای که زنجیره وقایع تصادف رابه تصویر بکشد
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو