بفرمان

اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده

اجاره خودرو برای اجاره دهنده می تواند چالش هایی داشته باشد: عدم استرداد خودرو پس از اتمام قرارداد، آسیب به خودرو و استهلاک آن تا مسائل حقوقی متنوعی که ممکن است پیش بیاید.

اجاره خودرو کسب و کاری پردرآمد است اگر این مشکلات برطرف شود.

برخی از راهکارهای بفرمان برای روند اجاره خودرو

استهلاک ناشی از اجاره خودرو به نسبت درآمد آن به مراتب کمتر از استهلاک ناشی از اجاره خانه است، در حالیکه درآمد اجاره خودرو در سال ۱۴۰۱ تا ۱۰ برابر بیشتر از اجاره خانه ای با قیمت مشابه است. در عین حال باید بدانیم اجاره کردن خودرو، برای اجاره کنندگان نیز فرایندی نگران کننده دارد، از اجاره یک خودروی خراب، تا بازنگشتن ودیعه نقدی یا درخواست اجاره دهنده (صاحب خودرو) برای دریافت مبلغ بیشتر در ازای بازگرداندن چک یا سفته.

 

بخشی از این مسائل چه برای اجاره دهنده و چه برای اجاره کننده با حضور یک ناظر مطلع و داور بی طرف قابل حل است. خودرویی که تحویل و استرداد آن زیر نظر آن داور انجام شود، درصورت بروز اختلاف، توسط داور-ناظر راحت تر قابل حل خواهد بود. در عین حال اگر داور بی طرف با پیچیدگی های فرآیند اجاره خودرو آشنا باشد با دسترسی به تیم حقوقی، تیم فنی و تیم عملیات، بسیاری از مسائل را می تواند حل کند و اجاره خودرو را به بیزینسی پرمنفعت برای طرفین آن تبدیل نماید.

مدارک لازم برای ثبت ماشین چیست؟

  • اطلاعات برند، مدل و تریم خودرو
  • مشخصات و ویژگی های خودرو ( رنگ خودرو، نوع گیربکس، نوع سوخت، کارکرد خودرو، کیلومتر و قسمت های تعویض شده
  • بارگذاری مدارک خودرو (کارت ماشین، کارت سبز، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه در صورت وجود
  • بارگذاری تصاویر خودرو
  • مشخصات بیمه خودرو
  • اطلاعات موقعیت مکانی و پلاک خودرو
  • ارزش روز خودرو و قیمت اجاره روزانه ( تخمین درآمد ماهیانه )

روند ثبت و اجاره دادن خودرو در اپلیکیشن بفرمان

روند اجاره کردن خودرو در اپلیکیشن بفرمان

روند تحویل خودرو

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو