بفرمان

 1. قراردادهای اجاره در بفرمان نهایتا یک‌ماهه بسته می‌شود و درصورت تمایل مشتری و صاحب خودرو در پایان قرارداد خودرو برای بازدید و بررسی، تحویل صاحب خودرو می شود و پس از بازدید و بررسی در یک قرارداد جدید، می تواند برای یک ماه دیگر در اختیار اجاره کننده قرار گیرد.
 2. لازم است اجاره کننده به منظور اعتبارسنجی، تصاویر: گواهینامه، مدرک شغلی، و مدرک محل سکونت خود را برای بفرمان ارسال یا در اپلیکیشن بخش پروفایل کاربری بارگزاری نماید.
 3. تحویل خودرو بعد از هماهنگی طرفین و پرداخت هزینه انجام می شود. این قابلیت وجود دارد که هزینه هنگام تحویل خودرو پرداخت شود.

این شرایط برای اجاره کنندگان خارجی یا ایرانیان مقیم خارج متفاوت خواهد بود. این افراد لازم است گواهینامه معتبر داشته و درصورتی که تمایل به پرداخت ودیعه نقدی ندارند، اصل پاسپورت خود را به منظور ضمانت استرداد خودرو، نزد صاحب خودرو یا شرکت بفرمان امانت بگذارند.

مدارک لازم برای اجاره ماشین چیست؟

 • تصویرگواهینامه معتبر با ۶ ماه اعتبار زمانی برای افراد بالای ۲۰ سال.
 • مدارک شناسایی شامل شناسنامه یا کارت ملی
 • تصویر سند ملکی یا اجاره نامه معتبر دارای کد رهگیری
 • تصویر مدرک شغلی (جواز کسب، فیش حقوقی، قرارداد و غیره)
 • ارائه چک معتبر صیادی به ارزش خودرو (درصورت نداشتن چک، ارایه سفته نیز بلامانع است)
 • ودیعه نقدی (براساس رتبه درخواست کننده خودرو در اعتبارسنجی، تعداد روز اجاره و نوع خودرو، متفاوت می باشد)
 • پرداخت مبلغ اجاره خودرو (براساس نوع خودرو و تعداد روز اجاره) که همان ابتدا به بفرمان پرداخت می شود تا درصورت بروز مشکل از منافع شما حمایت کند.
 • ودیعه جریمه از ۵۰۰.۰۰۰ تومان تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( بر اساس تعداد روز اجاره )
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو