بفرمان

کرایه ماشین در قم 💥

قُم از جمله شهرهای مذهبی و محبوب ایران است که از آن به عنوان یکی از پایگاه‌ های تشیع جهان اسلام نیز نام برده می شود. این شهر در نزدیکی تهران واقع شده است. استان قم دارای مرز مشترک با استان های اصفهان، تهران، مرکزی و سمنان است و در منطقه کویری واقع شده است. به همین دلیل زمستان های آن بسیار سرد و دارای تابستان های فوق العاده گرم و سوزان است. با توجه به وجود حرم حضرت فاطمه معصومه(ص) و مسجد جمکران و همچنین یکی از بزرگ ترین حوزه های علمیه ایران و دیگر اماکن مذهبی متعدد در این شهر، قم را پس از مشهد به عنوان دومین شهر مذهبی ایران می شناسند. شهر قم دارای جاذبه های دیدنی زیاد است که از آن جمله می توان بازار قدیمی، خانه ملاصدرا، مسجد جامع قم، مقبره های گنبد سبز، حمام حاج عسگرخان، کاروانسرای دیرگچین، دره  قاهان و کوه خضر نبی و … را نام برد. 

شهر قم در مسیر یکی از جاده های اصلی ایران قرار گرفته و از جمله قطب های گردشگری و مهم کشورمان به حساب می آید که در طول سال پذیرای مسافران زیادی است. وجود ابنیه تاریخی و اماکن مذهبی متعدد در قم این شهر را به یکی از شهر های پر رفت و آمد ایران تبدیل کرده است و هر ساله افراد زیادی قم را به عنوان مقصد سفر خود بر می گزینند. 

اجاره خودرو های ایرانی و خارجی در قم

به دلیل وجود اماکن مذهبی و ابنیه تاریخی واقع شده در قم گردشگران زیادی هر ساله برای زیارت و سیاحت از کشور های اطراف وارد این شهر می شوند. با توجه به خواست و نیاز آن ها معمولا از خودرو های خارجی برای جابجایی آن ها استفاده می شود. بنابراین در شهر قم و از طریق سامانه بفرمان، کاربر بازه گسترده ای از خودروها  را برای انتخاب و اجاره پیش روی خود می بیند. از طریق سامانه بفرمان شما می توانید هم خودروهای ایرانی قیمت مناسب و هم خودروهای دارای قیمت بالاتر را بر اساس بضاعت مالی خود انتخاب نمایید. اگر به دنبال اجاره خودرو های خارجی لوکس و گران قیمت برای برگزاری تشریفات یک مهمانی مجلل و یا برپایی مراسم ازدواج خود هستید، باز هم با توجه به تنوع نمونه های مختلف خودرو های خارجی موجود با قیمت های متفاوت، دست شما برای انتخاب و اجاره کاملا باز است.

اجاره ماشین ارزان و اقتصادی در قم

همان طور که در پاراگراف های بالاتر گفته شد قم از شهر های پر رفت و آمد کشورمان است. برای افرادی که دسترسی به خودرو شخصی ندارند و قصد سفر سیاحتی یا زیارتی یا کاری به قم را دارند بهترین و مناسب ترین گزینه، اجاره خودرو است. با توجه به وجود طیف وسیعی از خودرو های ارزان و مناسب برای اجاره کردن، هر کسی می تواند بر اساس بودجه مورد نظر خود خودرویی را انتخاب کرده و لذت یک سفر خانوادگی سیاحتی زیارتی را تجربه کند. نکته دیگر این که یکی از محاسن ویژه سامانه بفرمان تمرکز آن بر روی ارائه خودرو های اکونومی و دارای قیمت مناسب است تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات بفرمان استفاده نمایند.

هزینه اجاره خودرو در قم

عموما برای تعیین هزینه اجاره خودرو چند فاکتور را مد نظر قرار می دهند و با بررسی آن ها قیمت اجاره ماشین را تعیین می نمایند. در قم برای تعیین هزینه رنت خودرو فاکتورهایی مانند میزان ساعت یا تعداد روزهای رنت ماشین، مدل ماشین ، نوع ایرانی یا خارجی بودن ماشین، میزان کارکرد ماشین همچنین تمیز و سالم بودن خودرو، نوع بیمه خودرو و زمان اجاره خودرو از حیث فصل شلوغ و پر رفت و آمد بودن یا ماه های خلوت سال در قم و آپشن های موجود در خودرو را مورد بررسی قرار می دهند. از دغدغه های اصلی سامانه بفرمان این است که همه افرادی که نیاز به اجاره ماشین دارند بتوانند با هر بودجه ای و بر اساس نیاز خود ماشین مد نظر خود را اجاره نمایند. برای دستیابی به این منظور، بفرمان رسالت مهم خود را تعیین عادلانه و مناسب قیمت اجاره ماشین قرار داده است. 

مزایای اجاره ماشین در قم با برنامه اجاره خودرو بفرمان

قیمت مقرون به صرفه

نحوه کار آسان با اپلیکیشن

تنوع در انتخاب انواع خودرو

امکان اعتبار سنجی مشتریان

اجاره خودرو به صورت ساعتی یا روزانه

امکان تحویل خودرو در مکان مورد نظر

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قم 

یکی از شرایط اصلی برای اجاره خودرو در قم از طریق سامانه بفرمان داشتن حداقل بیست سال سن است. دیگر شرط اصلی این است که حداقل شش ماه از دریافت گواهینامه فردی که می خواهد خودرو را اجاره نماید، گذشته باشد. از جمله مدارک مورد نظر برای اجاره ماشین نیز ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار است. البته برای ایجاد امنیت بیشتر، فرد اجاره کننده خودرو باید آدرس محل سکونت و محل کار خود را به صورت صحیح و دقیق وارد نماید. برای اطمینان بیشتر معمولا چک یا سند معتبر یا میزان مشخصی وجه پرداخت می گردد که این سند یا وجه پس از تحویل دادن خودرو در صورتی که هیچ خسارت و آسیبی به ماشین وارد نشده باشد، در پایان زمان اجاره به فرد بازگردانده می شود. 

اجاره ماشین در کرج با استفاده از اپلیکیشن بفرمان

 

یکی از دغدغه های افراد هنگامی که خودرو شخصی خود را در اختیار ندارند؛ چگونگی جابجایی و تردد برای رسیدگی به امور و کارهای شخصی خود بدون اتلاف وقت است. این موضوع برای کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند نمود بیشتری دارد. چرا که جابجایی با وسایل نقلیه عمومی بسیار زمان بر خواهد بود. اجاره خودرو از طریق اپلیکیشن بفرمان تا حد بسیار زیادی این دغدغه و نگرانی را مرتفع کرده است. به گونه ای که هرکسی برای اجاره خودرو می تواند از بین تعداد زیادی خودرو متناسب با سلیقه و بضاعت مالی خود یک خودرو را انتخاب و اجاره نماید. اجاره خودرو از طریق سامانه بفرمان دارای مزایای زیادی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  1.  امکان اجاره خودرو برای چند ساعت یا چند روز و حتی به صورت ماهیانه
  2.  کاهش هزینه های تردد
  3.  امکان انتخاب خودرو از بین تعداد زیادی خودرو با قیمت های متفاوت
  4.   کاربری آسان اپلیکیشن بفرمان و سهولت نصب و استفاده
  5.  امکان تحویل گرفتن و پس دادن خودرو در محل مورد نظر فرد اجاره کننده
  6. قیمت مقرون به صرفه و عادلانه رنت خودرو
  7.  ارائه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث برای همه خودروها
  8.  در دسترس بودن خودروهای اجاره ای در اقصی نقاط ایران

اطلاعات بیشتر درباره اجاره خودرو

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره خودرو با اپلیکیشن اجاره ماشین بفرمان اینجا کلیک کنید
سوالات متداول
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا

هر محله،

یک ایستگاه

برای اجاره خودرو با بفرمان، هر محله ی شهر، یک ایستگاه بفرمان است؛ به این صورت که با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت بفرمان، می‌توانید براساس شهر، خودروهای موجود را مشاهده نمایید، قیمت و شرایط آن ها را با هم مقایسه کرده، و روی نزدیک ترین خودروی مورد نظر خود رزرو ثبت کنید. بفرمان با اجاره خودروهای اکونومی دارای بیمه نامه معتبر، بازرسی فنی اولیه خودروها و نظارت پیوسته بر آنها، ریسک بروز مشکلات احتمالی را برای صاحبان خودرو و اجاره کنندگان کاهش می دهد تا در طول سفر یا انجام کارهای دیگر، نگرانی بابت خرابی یا ایرادات فنی نداشته باشند.

با سایت و اپلیکیشن اجاره خودرو «بفرمان»، خودروهای متنوع در شهرهای مختلف در خدمت شما خواهند بود.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره کننده خودرو

رو ماشینت کار نکن

بزار ماشینت برات کار کنه

سامانه اجاره خودروی بفرمان با شعار ” هر محله یک ایستگاه“، امکان اجاره دادن خودرو توسط مالک و اجاره کردن آن توسط سایر مردم را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، هرمکانی که هستید می توانید خودروی خود را اجاره بدهید و همین طور می‌توانید خودرو دلخواه خودرا اجاره کنید.

هر رزرو پس از بررسی توسط بفرمان به شما ارجاع می شود و پس از تایید شما، کسب درآمد شروع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر برای اجاره دهنده خودرو